Tamamlanan Projeler

Tamamlanan veya devam eden tüm projelerimizi görebilirsiniz.

SAPANBAĞLARI AHMETBEYOĞLU 2

Mayıs 12, 2017 / Tamamlanan Projeler / SAPANBAĞLARI /AHMETBEYOĞLU 2
Mutluluğun ve huzurun daima sizinle olacağı güven dolu bir hayata yeniden başlayacağınız yaşam kalitesi kavramına farklı standartlar kazandıran Ahmetbeyoğlu 2 sapanbağları pendikte.
Read More

SAPANBAĞLARI AHMETBEYOĞLU 1

Mayıs 12, 2017 / Tamamlanan Projeler / SAPANBAĞLARI /AHMETBEYOĞLU 1
Ahmetbeyoğlu 1 yeni yaşam ve hayallerinizin alanı. Biz AAB YAPI olarak Ahmetbeyoğlu 1 ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürürken konforunuzu ön planda tutarak tasarladığımız projemizde, son derece modern prestijli ,gelişen ve değerlenen bir yerleşim bölgesi seçtik.
Read More

Serap Sultan Apt.

Mayıs 12, 2017 / Tamamlanan Projeler / Serap Sultan Apartmanı
SERAP SULTAN detaylardan bütüne ulaşan kusursuzluğu ile size ve ailenize yüksek standartlarda, mükemmel bir yaşam ayrıcalığı sunuyor. Çok özel ve yüksek kaliteli malzemelerle birinci sınıf bir işçiliğin harmanlandığı yeni evinizin her köşesi uyumun ve zerafetin birleşimidir. Gün siz istediğinizde başlıyor hayat sizin hızınızda akıyor. Pendik ve Kartal’ın deniz manzarası gözlerinizin önüne serilirken size ait bu huzurlu dünyanın tadını çıkarıyorsunuz.
Read More

Beyoğlu Sitesi

Mayıs 16, 2016 / Tamamlanan Projeler / Beyoğlu Sitesi
Herşey sizin ve ailenizin mutluluğu için’ konsepti ile hazırlanan .,modern mimariye sahip projemizin arsa alanı 1593 metrekaredir. Çağdaş yaşam alanı olma özelliğine sahip Beyoğlu sitesi Pendik Sapanbağlarında 2/blok 9’şar kattan oluşmaktadır. Toplam 41 dairenin yer aldığı projede 2+1 daireler bulunmaktadır.
Read More
Aabyapi.com.tr sitemize hoş geldiniz. . Yükleniyor lütfen bekleyiniz ...