0216 374 5461 info@aabyapi.com.tr

HELİS GOLD OFİS – ALT YÜKLENİCİ

Kasım 27, 2017 / by admin / / 0 Comments
İş dünyasının yeni gözdesi Kartal’da ofis bölgesi içinde yer alır. Çalışanlarınız ve misafirleriniz için en önemli konu olan ulaşımda büyük avantaj sağlayan Helis Gold Ofis, Yakacık Metro Durağına sadece 50 metre uzaklıkta olup, E-5 karayoluna direkt giriş imkanı ile araçla da rahat ulaşım sağlayabilirsiniz.
Read More

KARTAL SOĞANLIK BELİFE

Kasım 27, 2017 / by admin / / 0 Comments
Her güne Adalar ve deniz manzarası ile uyanarak şehrin gürültüsünden uzaklaşıp Be Life Kartal'da hayatınıza değer katmak istermisiniz. ? Burada herşeyin değerli olduğu yepyeni bir yaşam var.
Read More

HELİS MORE – ALT YÜKLENİCİ

Mayıs 12, 2017 / by admin / / 0 Comments
AAB YAPI İNŞAAT A.Ş. Helis more inşaatının alt yüklenici olarak taşeron hizmeti vermektedir.
Read More

ŞEHRİYAZ KONUTLARI – ALT YÜKLENİCİ

Mayıs 12, 2017 / by admin / / 0 Comments
AAB YAPI İNŞAAT A.Ş. Tuzla Balpa Şehriyaz konutlarının alt yüklenici olarak taşeron hizmeti vermektedir.
Read More

ATAŞEHİR PROJESİ

Mayıs 12, 2017 / by admin / / 0 Comments
Ataşehirin yeni yaşam alanı şehrin dokusuyla birleşen modern mimarisiyle göz dolduran yepyeni bir dünya kuruyoruz. Evinizi yuvaya dönüştüren her detayı modern bir anlayışla tepeden tırnağa yorumlayıp seçkin bir yaşamın ifadesi olarak tasarladık. Hayatınızın en değerlisi aileniz için harika detaylarla oluşturulan projemiz yaşamınıza değer katacak.
Read More

GÖZDAĞI AHMETBEYOĞLU

Mayıs 12, 2017 / by admin / / 0 Comments
Eşsiz bir güzellik içerisinde , özenle tasarlanmış bir yaşam alanı insan odaklı tasarımı ve başarılı mimari yaklaşımı doğanın ferahlığını evinize taşıyor. Dairelerimizin hepsinde , kalite, şıklık ve konfor standart olup ferah metrekarelerle her bir ayrıntısında işlevsellikten kopmadan rahatınız için tasarlandı. Gözdağı tesisinin eşsiz doğası ve temiz havasında daha sağlıklı hayatı dolu dolu yaşamak için ,kalabalıktan uzak sadece sizin için tasarlanmış bir eve ne dersiniz?
Read More
Aabyapi.com.tr sitemize hoş geldiniz. . Yükleniyor lütfen bekleyiniz ...