0216 374 5461 info@aabyapi.com.tr

Hakkımızda

Kurumsal

AAB YAPI İNŞAAT 1994  / 2014 yılı arası grup şirketi olarak inşaat sektörüne başlamıştır. Daha sonra 2014 yılından bugüne kadar Aile şirketi olarak devam etmektedir. AAB YAPI İNŞAAT A.Ş bugüne kadar birden fazla pek çok projeye imza atmıştır. Geleceğe kalite ve güven veren yapılar oluşturma hedefiyle yola çıkan AAB YAPI İNŞAAT A.Ş; teknik ekip ve kadrosuyla yaptığı inşaatlarla çevreye estetik katmayı başarmıştır. Kurulduğu günden buyana; girişimcilik takım çalışması, sosyal sorumluluk müşteri memnuniyeti ve istikrar gibi esaslarından taviz vermeden projelerini planlayan AAB YAPI İNŞAAT A.Ş, müşterilerine bu sayede uzun dönem başarıyla hizmet vermeyi hedef haline getirmiştir. Sektörün en iyisi olmak ve inşaatlarını en üst düzeyde tesis etmeyi hedef olarak belirleyen AAB YAPI İNŞAAT A.Ş alanlarını her geçen gün genişletmektedir. Firmamız yaptığı konutlar ile çevre ve topluma karşı sorumluluklarını yerine getiren, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan projelerinde yeni teknolojileri kullanarak sektöründe fark yaratmayı ilke edinmiştir.

AAB YAPI İNŞAAT A.Ş bu hedefleri gerçekleştirirken projelerini kaliteden ödün vermeden zamanında teslim etmeyi ve satış sonrası teknik desteği ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı başarmıştır. Sizlere her zaman kazanç sağlayacak projelerimiz ile hayatınıza dokunuyoruz, sizlerin en güzeline layık olduğunuzu biliyoruz. AAB YAPI İNŞAAT A.Ş kente ve şehrimize estetik, yaşama huzur ve kalite katmaya devam edecektir.

AAB YAPI İNŞAAT A.Ş,geçmişinden aldığı güç ile geleceğin ihtiyaçlarına cevap verecek yapılar inşa etmeye devam etmektedir.

01

Misyonumuz

Dünyada inşaat ve gayrimenkul geliştirme alanlarında ortaya çıkan trendleri, gelişmeleri izleyerek seçilmiş proje alanlarında, önceliği çevrenin korunmasına ve geliştirmesine vererek, yetkin tasarımcılar tarafından ve işlevsellik öne çıkartılarak planlanmış, en yüksek inşaat teknikleri kullanarak, optimum maliyet ve kullanım ekonomisinin dikkate alındığı ve değeri giderek yükselen projeler geliştirmek.

02

Vizyonumuz

Modern şehircilik anlayışıyla, şehir ve hayatı daha değerli kılan özgün projeler tasarlamak , gerçekleştirdiği projelerde yaşayanlara gelişmiş hayat standartları sunmak, yatırımcılarına verimli ve sürdürülebilir kazanç sağlamak  kentsel dönüşüm girişimini benimsemiş , Türkiye’nin proje geliştirme ve gayrimenkul sektöründe lider gayrimenkul yatırım kuruluşu olmak.

03

Değişime Giden Yol.

Aabyapi.com.tr sitemize hoş geldiniz. . Yükleniyor lütfen bekleyiniz ...